За крадіжку флакона з туалетною водою, нещасливому жителю Павлограда загрожує до 8 років тримання під вартою

0
428

Мешканцю Павлограда, який викрав з магазину флакон туалетної води, об’ємом 30 мл, загрожує позбавлення волі на строк до 8 років.

1 рік ув’язнення за 30 мл туалетної води – це жорстоко. Але чоловіка судитимуть за крадіжку, а не за кількість ароматної рідини, яка була у флаконі.

У матеріалі сказано:

«24 листопада 2022 року приблизно о 13 годині 49 хвилин, обвинувачений підійшов до полиць, на яких розташовані парфумерні вироби, де викрав туалетну воду «ТРУССАРДІ МАЙ ЛЕНД», об`ємом 30 мл у кількості 1 штуки, вартістю 581,67 гривень, яку сховав до кишені куртки, вдягнутої на ньому.

В послідуючому, доводячи свій протиправний умисел до кінця, попрямував до виходу із торгівельної зали вищевказаного магазину, не здійснюючи розрахунок за викрадену туалетну воду, минув касову зону магазину «Єва-83» та покинув приміщення магазину із викраденим майном. Вказаним майном в подальшому розпорядився на власний розсуд.

Враховуючи те, що підозрюваний раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння злочинів проти життя та здоров`я особи, маючи не погашену та не зняту у встановленому законом порядку судимість знову вчинив тяжкий злочин, за який передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років, суд постановив:

Застосувати до обвинуваченого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у межах строку досудового розслідування, обчислюючи строк тримання під вартою до 17 березня 2023 року.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ