За крадіжку 6 шоколадок та шматка ковбаси молодій мамі у Тернівці загрожує 5 років ув’язнення

0
422

У Тернівському міському суді ухвалено вирок молодій жінці, яка двічі скоїла крадіжку продуктів із супермаркету АТБ. 5 років ув’язнення за шматок ковбаси – термін величезний. Але суддя гуманно поставився до підсудної, засудивши її до 5 років позбавлення волі, з іспитовим терміном на 1 рік.

Як повідомляється в матеріалах  суду,18.08.2022 року о 17 год. 20 хв., обвинувачена перебуваючи в приміщені магазину «Продукти-154» ТОВ «АТБ-Маркет», розташованого за адресою: вул. Харківська, приховуючи частину продуктів харчування в продуктовій корзині, заволоділа продуктами харчування, а саме: ковбасою 0.5 кг Добров Шинко-рубана варена в вакуумній упаковці в кількості 1 штуки вартістю 160 грн., та шоколадом Milka Daim 100 г зі шматочками хрумкої карамелі з мигдалем м/уп в кількості 6 шт. загальною вартістю 252 грн. З місця скоєння кримінального правопорушення зникла та викраденим майном розпорядилась на власний розсуд. Таким чином, своїми умисними злочинними діями спричинила ТОВ «АТБ-Маркет» матеріальну шкоду на суму 412 грн.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 23.08.2022 року о 13 год. 30 хв. перебуваючи в приміщені магазину «Продукти-154» ТОВ «АТБ-Маркет вона заволоділа продуктами харчування, а саме: ковбасою 0.5 кг Добров Шинко-рубана варена в вакуумній упаковці в кількості 1 штуки вартістю 160 грн., та шоколадом Milka Daim 100 г зі шматочками хрумкої карамелі з мигдалем м/уп в кількості 6 шт. загальною вартістю 264 грн. З місця скоєння кримінального правопорушення зникла та викраденим майном розпорядилась на власний розсуд. Таким чином, своїми умисними злочинними діями спричинила ТОВ «АТБ-Маркет» матеріальну шкоду на суму 424 грн.

Обвинувачена в судовому засіданні визнала себе винною повністю, та зазначила, що 18.08.2022 року та 23.08.2022 року вона зайшла в АТБ-маркет, де вирішила не заплатити за частину продуктів, таким чином викрав з магазину ковбасу та шоколад. Щодо суми викраденого  вона не заперечує, у вчиненому розкаюється, заподіяну шкоду відшкодувала добровільно у повному обсязі. Також зазначає, що має на утриманні дитину.

Суд ухвалив:

Визнати жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України та призначити покарання у вигляді 5 (п`яти) років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування покарання, якщо вона протягом 1 (одного) року іспитового  термина не вчинить нового кримінального правопорушення

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ