Гриценко про напад в Одесі: За цим стоїть СБУ

2
154

Анатолій Гриценко вважає, що за нападом на активістів та членів партії «Громадянська позиція» в Одесі стоїть влада та Служба безпеки України.
Про це він заявив в ефірі «24 каналу».

«Я впевнений, що за цим стоїть влада. Раніше ми з’ясували, що за цим стояла СБУ, яка наймала цих молодиків. Тобто, це пряма відповідальність Петра Порошенка. Прикро, що такі завдання йдуть від влади», – додав він.
Анатолій Гриценко підкреслив, що цей напад пов’язаний із виборами, бо він, як кандидат, є загрозою для чинного президента: «Якби я не чинив загрози для Порошенка, не було б цих проблем».

Лідер «Громадянської позиції» також згадав, що подібні інциденти вже були в інших містах: в Харкові, Дніпрі, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, але вперше напад був настільки брутальним та жорстоким.

Різних травм зазнали троє партійців «Громадянської позиції».

«Поліція була безпорадна. Це тітушки, бандити, молодики, в яких немає жодних моральних обмежень. Бандитське, проти чого ми боролось, знову почалось», – додав Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, ввечері 28 листопада на команду Анатолія Гриценко в Одесі скоїли напад невідомі в масках.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Уже полгода Временная следственная комиссия Верховной Рады расследует факты хищения в ВСУ. Говорят чаще всего об экс-министре обороны Анатолии Гриценко, который сейчас имеет президентские амбиции. Ну что Толян? Крыть нечем?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ