За 2 тис. доларів хабаря працівник воєнкомату обіцяв призовника зняти з військового обліку

0
329

У Дніпрі працівники ДБР затримали посередника – правоохоронця, а на Донеччині – начальника одного з військкоматів Краматорська, які вимагали хабар у призовника за зняття його з військового обліку.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

За 2 тис. доларів хабаря працівник воєнкомату обіцяв призовника зняти з військового облікуЗа 2 тисячі доларів США військовозобов’язаному жителю Краматорська пообіцяли видати довідку про непридатність до військової служби зі зняттям його з військового обліку. Під час передачі довідки правоохоронця-посередника затримали у Дніпрі.

За 2 тис. доларів хабаря працівник воєнкомату обіцяв призовника зняти з військового облікуЦього ж дня у Краматорську затримали начальника військкомату, який оформив цю довідку. У ході обшуків у злочинців виявили гроші, а також зброю та боєприпаси, походження яких з’ясовується.

За 2 тис. доларів хабаря працівник воєнкомату обіцяв призовника зняти з військового облікуПравоохоронцю з Краматорська повідомили про підозру за фактом отримання неправомірної вигоди для себе за вплив на ухвалення рішення особою, яка уповноважена на виконання функцій держави, поєднана з вимогою такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За 2 тис. доларів хабаря працівник воєнкомату обіцяв призовника зняти з військового облікуНачальнику військкомату у Краматорську повідомили про підозру за фактом отримання неправомірної вигоди посадовцем, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Максимальна санкція статей передбачає покарання до 10 років ув’язнення.

Вирішується питання про обрання ним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ