Герої не вмирають: Першотравенськ прощатиметься з Олександром Токаревим

0
321

Сумна новина знову надійшла до Першотравенська. Захищаючи нашу Вітчизну, загинув Токарев Олександр Анатолійович, 1983 року народження.

Про це повідомляє прес-служба Першотравенської міської ради.

Олександр народився і мешкав у селі Іванівка Сєвєродонецького району Луганської області. Через повномасштабне вторгнення рф в Україну навесні 2022 року родина Токаревих була вимушена виїхати в Дніпропетровську область і оселитися у нашому місті.

З квітня 2022 року Олександр працював грозом першої дільниці в ШУ «Першотравенське», а в грудні був призваний до лав ЗСУ.

Токарев Олександр проходив службу водієм у легендарній 93-тій окремій механізованій бригаді «Холодний Яр».

Життя нашого воїна обірвалось 28 січня на Донеччині під Бахмутом.

Рідні, друзі, колеги й побратими згадують Олександра як позитивну світлу людину, надійного товариша і справжнього патріота. У полеглого захисника залишились дружина і неповнолітній син.

Вся Першотравенська громада, міська рада та її виконавчий комітет схиляють голови у скорботі та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого Токарева Олександра Анатолійовича…

Шановні мешканці нашого міста, просимо віддати шану і провести Олександра в останню путь. Похорони відбудуться 3 лютого о 12-00 годині на вул. Василя Стуса, біля буд. 11 (гуртожиток).

Вічна пам’ять Герою! Безмірна вдячність і доземний уклін!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ