З Новим роком та Різдвом Христовим, дорогі земляки!

1
715

Дорогі земляки! Незабаром 2017 рік увійде в нашу історію. Нажаль, для нас, громадян України, вже стало традицією відмічати, що прожитий рік був складним.
Влада вже кілька років обіцяє нам мир та покращення життя, але вже вкотре ці обіцянки залишаються не виконаними.

«Реформи заради реформ», які проводить Уряд, не додають впевненості та добробуту в життя українців Адже за їх «красивим фасадом» криється лише одне – намагання скоротити витрати на соціальну підтримку громадян.

Але я б не хотів, щоб ми запам’ятали 2017 рік, як рік «невиконаних обіцянок» та «нездійснених надій». Тому що, попри всі негаразди, кожному є за що сьогодні дякувати Богові: хтось з вас у 2017-му створив сім’ю, когось залишила важка хвороба, хтось побачив перші кроки своє дитини та почув її перші в житті слова, а хтось – отримав нову роботу чи здійснив свою заповітну мрію. Погодьтеся, саме такі події й стають для нас визначальними – мотивують, надихають нас та надають сил для того, щоб йти далі.

І я дуже хочу, щоб саме з цим позитивним багажем ми зустріли новорічні й різдвяні свята та увійшли в Новий 2018-й рік. Я бажаю, щоб все приємне та радісне, що відбулося з вами цього року, примножилося. Нехай Новий рік стане для вас, ваших родин та для всієї країни роком нових надій та здобутків! Я вірю, що разом ми втілимо в життя всі наші прагнення та цілі, заради кращого майбутнього наших рідних та близьких людей і всієї України!
Миру та злагоди вам!

З Новим роком та Різдвом Христовим, дорогі земляки!

Зі щирою повагою,
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. З новим роком!
    Нехай всі негаразди і труднощі залишаться в 2017 році. Нехай закінчиться ця клята війна. Люди повинні жити багатими і щасливими. Що б наші пенсіонери не просили допомоги у своїх родичів з Росії. Щоб люди посміхалися один одному, а не ображали один одного.
    Нехай 2018 рік принесе на землю України світ і щасливе життя!

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ