У Троїцькій ОТГ з`явився пожежний автомобіль

2
660

23 липня Троїцька громада отримала від павлоградських рятувальників пожежний автомобіль. На сьогодні всі громади Павлоградського району мають свої пожежні автомобілі.

Про це повідомляє начальник Павлоградськго МРУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області  полковник служби цивільного захисту  Олександр Миславський на своїй строінці в Facebook.

У Троїцькій ОТГ з`явився пожежний автомобіль“Для Троїцької об’єднаної територіальної громади і для мене особисто визначний день!
Для ліквідації надзвичайних ситуацій та подій, для швидкого реагування та збереження життя і майна жителів, павлоградські рятувальники передали в користування громаді пожежний автомобіль на базі ЗІЛ.

У Троїцькій ОТГ з`явився пожежний автомобільЯ приймав активну участь у створенні місцевих пожежних команд району, тому зараз дуже задоволений та радий спостерігати за розвитком місцевої пожежної охорони на території гарнізону. Мені приємно усвідомлювати той факт, що у рятувальників Павлоградщини з’явилась ще одна умовна рука допомоги у віддаленій місцевості. Адже це МПК є надійним джерелом безпеки Троїцької громади. Коли при виникненні надзвичайної ситуації час йде на секунди, місцева пожежна команда першою прибуває до місця події. Сподіваюсь, що подальша співпраця принесе свої плоди, а саме вчасно надану допомогу населенню та врятовані життя.

Згадую, як все починалось:
В 2003 році в с. Вербки, за підтримки сільського голови Петрова Сергія Анатолійовича та активній участі Холоденко Любов Пилипівни, було створено МПК Вербківської сільської ради.
В 2006 році в с. Межиріч, за підтримки сільського голови Плугіна Михайла Олександровича, було створено МПК Межиріцької сільської ради.
В 2007 році в с. Богданівка, за підтримки сільського голови Садового Івана Івановича, було створено МПК Богданівської сільської ради.
І нарешті сьогодні, в 2019 році, в с. Троїцьке, за підтримки голови Троїцької ОТГ Чуприни Олега Олександровича, створено МПК Троїцької об’єднаної територіальної громади.

Таким чином, всі громади нашого району забезпечені місцевими пожежними командами та мають у своєму складі пожежні автомобілі”, – написав Олександр Миславський.

2 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ