З Днем працівників місцевого самоврядування України!

0
444

З Днем працівників місцевого самоврядування України!

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування міст і сіл Західного Донбасу!
Дорогі друзі!

Сердечно вітаю вас з вашим професійним святом – Днем працівників місцевого самоврядування України!
Ви зміцнюєте основи народовладдя на місцях, забезпечуючи втілення в життя основних принципів Конституції України. Від вашої чуйності і толерантності, глибоких знань, уміння оперативно вирішувати проблеми громади залежить благополуччя кожного із нас. Головне загальне завдання – зробити так, щоб все, зроблене органами самоврядування регіону, служило його розвитку та інтересам мешканців. Нехай ваша відповідальна праця завжди буде плідною, успішною і спрямованою на підвищення комфортності та життєвого рівня наших співгромадян.
Особливу вдячність заслуговують ветерани органів самоврядування, які багато років свого життя присвятили служінню жителям міст і сіл нашого Західного Донбасу.
Бажаю вам міцного здоров’я і благополуччя, творчого підходу до роботи, наполегливості в реалізації ваших планів на благо рідного краю та всієї України. Я впевнений, що органи місцевого самоврядування і надалі займатимуть ключову позицію в житті нашої держави, а ваші знання і професіоналізм будуть незмінно затребувані і належним чином оцінені громадянами!

Зі щирою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ