З ДНЕМ МОЛОДІ!

1
528

Дорогі павлоградці!

Від щирого серця вітаю вас із Днем молоді: і тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.

Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Ви, молоде покоління павлоградців, – багатство нашого міста, його трудовий, інтелектуальний і творчий потенціал.

Сучасні і освічені, ви стаєте творцями сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості.

З нагоди свята бажаю молоді нашого міста міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, сміливих думок та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете!

 

Зі святом!

 

Міський голова                                                                    А.О. Вершина

 

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ