З 1 червня 2015 року змінюється перелік громадян пільгових категорій, які мають право на пільговий проїзд

7
1208

В зв’язку зі змінами в законодавстві щодо пільгового проїзду в автомобільному транспорті, Управління праці та соціального захисту Павлоградської міської ради повідомляє, що з 1 червня 2015 року Законом України від 28.12.2014 р. № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України” передбачено вилучення із законів права окремих категорій громадян на пільговий проїзд, а саме:
– дитина війни;
– ветеран праці;
– учасник війни;
– член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та ін.
При цьому, відповідно до змін в Закони України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про охорону дитинства», «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та згідно до постанов Кабінету Міністрів України «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354» буде збережено право на пільговий проїзд в автомобільному транспорті наступним категоріям, а саме:
учасник бойових дій;
інвалід війни 1 групи та супроводжуючий інваліда (одна особа);
інвалід війни 2 групи;
інвалід війни 3 групи;
особа (ЧАЕС) – 1 категорії;
особа (ЧАЕС) – 2 категорії (ліквідатор);
ветеран військової служби;
ветеран служби цивільного захисту;
ветеран Державної кримінально-виконавчої служби;
ветеран податкової міліції;
ветеран органів внутрішніх справ;
ветеран Державної пожежної охорони;
ветеран Державної служби спеціального зв’язку;
інші особи на яких поширюються дія Закону України “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”;
інвалід 1 групи та супроводжуючий інваліда 1 групи (одна особа);
інвалід 2 групи;
інвалід 3 групи;
дитина – інвалід та супроводжуючий дитину – інваліда (одна особа);
дитина з багатодітної сім’ї;
реабілітована особа;
пенсіонери за віком.
На підставі вищезазначеного та з метою визначення обсягів перевезень пасажирів пільгових категорій в місті Павлограді, з 1 липня 2015 року запроваджується „Персональний пільговий проїзний квиток”, який буде підтверджувати право на пільговий проїзд на міських маршрутах в автобусах загального користування і діятиме на території міста Павлограда.
Павлоградцям, яким збережено право пільгового проїзду в автомобільному транспорті (крім пенсіонерів за віком), пропонується з 1 червня 2015р. звернутися до центру надання адміністративних послуг за адресою: вул. Шевченка, 132 для оформлення „Персонального пільгового проїзного квитка”.

При собі мати: – паспорт;
– фотографію 3х4;
– посвідчення про пільгу (або довідка МСЕК).
Прийомні години: Понеділок,середа з 9-00 до 16-00
вівторок, четвер – з 11-00 до 19-00
п’ятниця, субота з 9-00 до 16-00.
Вихідний – неділя.
Перевезення пасажирів вищевказаних пільгових категорій буде здійснюватись без обмежень в автобусах звичайного режиму руху з трафаретом “пільговий”.
Телефони для довідок:
Центр надання адміністративних послуг: 6-35-86, 6-48-72
Управління праці та соціального захисту населення: 6-25-60, 6-19-72
Відділ з питань регіональної політики: 6-34-52, 20-03-70.

7 КОММЕНТАРИИ

  1. как можно лишить льготы ветерана труда , оставив её пенсионеру за виком ? Ведь ветераном можно стать , только будучи ПЕНСИОНЕРОМ ! А БС У Р Д !!!

  2. ДАНА ПОСТАНОВА ВЗАГАЛІ АБСУРД. ЯК МІСЬКА РАДА МОЖЕ ВІДМІНИТИ ЗАКОН ПРИЙНЯТИЙ ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ТА ПІДПИСАНОЙ ПРИЗЕДЕНТОМ УКРАЇНИ!!!!!

  3. Как не выполняли раньше Закон Украины павлоградские власти , так и далее намерены не выполнять !

  4. А чи має право інвалід З ДИТИНСТВА третьої групи на безкоштовний проїзд? Ображає те, що ветеран податкової служби і ветеран органів внутрішніх справ з кількатисячною пенсією буде їхати безкоштовно, а той учасник війни, ветеран праці і дитина війни, які отримують мізерну тисячу, будуть відривати ту копійку від нещасної пенсії й платити за проїзд… Безпєдєл!!!!!

  5. А чи має право інвалід З ДИТИНСТВА третьої групи на безкоштовний проїзд? Ображає те, що ветеран податкової служби і ветеран органів внутрішніх справ з кількатисячною пенсією буде їхати безкоштовно, а той учасник війни, ветеран праці і дитина війни, які отримують мізерну тисячу, будуть відривати ту копійку від нещасної пенсії й платити за проїзд… Безпрєдєл!!!!!

  6. льготы на проезд останутся-http://jkg-portal.com.ua/ru/publication/one/v-ukrajin-zmnjat-princip-nadannja-plg-na-projizd-42829

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ