Ювiлей: школі № 18 виповнилось 50 років

1
1375

Ювiлей: школі № 18 виповнилось 50 років

Павлоградській загальноосвітній школі № 18 виповнилось 50 років. В 1967 році її двері гостинно відчинились перед першими в її історії вчителями та учнями. Школа була розрахована на навчання більш, ніж 1800 учнів, тому вважалась однією з найбільших в тодішній країні.

В ті роки Павлоград стрімко розвивався у зв’язку з будівництвом шахт і початком промислового видобутку вугілля в Західному Донбасі. Швидко будувались нові дороги, промислові підприємства, житлові будинки, дитячі садки, лікарні, школи. Адже на освоєння нового вугільного басейну з’їжджались спеціалісти з всієї країни. Необхідність в наданні їм житла спонукала до швидкої забудови міста, слідством якого стали швидкий ріст населення міста, поява нових мікрорайонів та потреба в соціальних об’єктах.

Середня школа № 18 була збудована й здана в експлуатацію менш, ніж за рік. І з тої пори є одним з провідних середніх навчальних закладів міста Павлоград.

Відзначити ювілейну дату, разом з молодим, завзятим педагогічним колективом, прийшли й почесні гості: секретар Павлоградської міської ради Е.В. Аматов, начальник міського відділу освіти І.В. Дем’яненко, директори міських шкіл, ветерани, випускники й теперішні учні школи, їх батьки.

Ювiлей: школі № 18 виповнилось 50 роківЮвiлей: школі № 18 виповнилось 50 роківВід імені народного депутата України А.В. Мартовицького слова привітання й найкращих побажань педагогічному колективу, ветеранам і учням школи передав його помічник – консультант, депутат Дніпропетровської обласної ради М.С. Пономарчук. Адже Артура Володимировича в усьому регіоні знають, як людину, яка всіляко допомагає розвитку освіти й підвищенню її рівня в учбових закладах всіх рівнів, оснащенню їх новим учбовим обладнанням. Ось і в цей, святковий для школи і всіх, для кого її учбові кабінети є провідником до знань, М.С. Пономарчук від народного депутата передав ювілярам, крім його Подяк, новий ноутбук.

Впродовж урочистості присутнім в актовому залі нагадали минуле школи, тих педагогів і учнів, які першими відкривали двері її класів, хто своєю відданою працею й навчанням приніс славу цьому учбовому закладу. А нинішні педагоги і учні продемонстрували, що вміють не тільки добре вчити і вчитись, а й мають ще неабиякі творчі здібності.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. 1970 год. 1-А класс. Валентина Титовна. Вспоминаю свои школьные годы. Каждый день ходили гурьбой с м-на “40 лет Октября”, с ул Ленинградская. Счастливые школьные годы.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ