Майстри надгробних плит у Павлограді взялися прославляти ЗСУ

0
428

У Павлограді набирає обертів скандал довкола реклами надгробних пам’яток. У самій рекламі надгробків нічого крамольного немає, але коли каменотеси поруч зі своїми виробами або ж на білбордах вивішують українські прапори з гаслом «Слава ЗСУ!», то така реклама більше схожа на нестримну радість від того, що українські воїни сьогодні гинуть у боях.

Бізнес –  є бізнес. Але будь-яка адекватна людина, яка переживає за долю України, розуміє сьогодні, що бравурне гасло «Слава ЗСУ!» не доречне не тільки на могилах героїв або в моргах, а й у салонах ритуальних послуг або під час похорону.

Робити гроші на могильних плитах, прикриваючись прославленням української армії, – це блюзнірство. І допускати такий цинізм ми не повинні.

Якщо хтось із підприємців Павлограда, перебуваючи в тилу, за спинами українських солдатів, думає, що робить вдалий маркетинговий хід і ніхто йому цього не може заборонити, то це помилка. У місті достатньо патріотів, які найближчим часом спробують переконати надгробних фахівців усунути допущену двозначність.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ