Павлоградцам напоминают о необходимости выращивать на своих огородах морковку, картофель и кабачки

0
736

Павлоград принимает предприятия по охваченным войной регионам. Сюда эвакуировались три компании из Луганской и Донецкой областей. А еще в городе действует программа поддержки бизнеса.

Об этом на брифинге в областной военной администрации рассказал Павлоградский городской голова Анатолий Вершина.

«Прийняли два промислові підприємства з Луганської області та одне з Донецької, – сказав Анатолій Вершина. – Один із заводів демонтував своє обладнання і встиг перевезти до нас. Дуже вчасно, адже буквально за два дні його розбомбили».

Він додав, що нині підприємства-переселенці розгортають свої потужності, додатково набирають співробітників.

У місті працює програма підтримки бізнесу. Аби нею скористатися, потрібно розробити бізнес-план. Далі зі своїми пропозиціями звернутися до виконкому. Якщо їх погодять, підприємець може отримати з місцевого бюджету від 50 до 100 тис. грн на розвиток власної справи. Повертати кошти не потрібно.

Павлоградцам напоминают о необходимости выращивать на своих огородах морковку, картофель и кабачки«Місто знаходиться близько до лінії фронту. Але завдяки нашим захисникам живемо спокійно. Працюють магазини, аптеки, лікарні.

З початку війни у Павлограді зареєстрували понад 7,7 тис переселенців. Їм пропонують роботу в комунальних підприємствах.

8 червня у місті завершиться навчальний рік, а школярі підуть на канікули. Тоді ж розпочнеться видача дітям документів – свідоцтв та атестатів.

У середмісті висадили трояндову Алею дружби. Понад 500 кущів – із Покровська Донецької області. Це дарунок за допомогу переселенцям”, – отметил Анатолий Вершина.

Он также призвал население выращивать на огородах и дачных участках овощи, фрукты с тем, чтобы прокормить хотя бы свои семьи.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ