Дачный кооператив “Уголек” выдержал наступление огня

0
287

29 августа в 12:49 в Службу спасения «101» поступило сообщение о возгорании сухой травы на открытой территории вблизи дачного кооператива «Уголек» Павлоградского района.

Об этом сообщвет пресс-служба ГУ ГСЧС Днепропетровской области. 

Дачный кооператив "Уголек" выдержал наступление огня“За викликом одразу було направлено чергове відділення 27-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та чергове відділення місцевої пожежної команди Вербківської ОТГ.

По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що пожежа виникла на відкритій території та через сильний вітер набула великих масштабів. Існувала загроза поширення пожежі на дачні будинки садового товариства «Угольок». Вогнем знищено суху траву та чагарники на загальній площі 3 га.

Дачный кооператив "Уголек" выдержал наступление огняВнаслідок пожежі загиблих та постраждалих немає. Пожежу локалізовано о 13:49 та ліквідовано о 14:40.

До гасіння пожежі залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки Головного управління. Також, 2 чоловіка особового складу та 1 одиниця техніки місцевої пожежної команди Вербківської ОТГ”Ю – говорится в сообещнии.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ