Павлоградскому химическому заводу выделят полмиллиарда в 2021 году

2
416

Народный депутат Роман Каптелов как член Бюджетного комитета лично принимает участие в решении вопросов финансирования ГП НПО “Павлоградский химический завод”, о чем он сообщает на своей странице в Facebook.

Правда, это пока поправка в первом чтении.

“Бюджетний комітет та Верховна рада в першому читанні підтримала мою правку, яка дозволить виділити Павлоградському Хімічному Заводу у 2021 р. – 519,78 млн грн!

Крім того, у 2021 р. субвенція з державного до місцевих бюджетів на соціально-економічний розвиток територій (депутатські кошти) зросте – від 30 млн грн, що означає можливість реалізації більшої кількості проектів для громад округу.

Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкт № 3651-д, необхідний для завершення децентралізації. Він врегулює процес реорганізації районних державних адміністрацій та правила передачі громадам майна районів”, – написал Роман Каптелов.

К тому же, не взирая на карантин, роман Каптелов проведет прием граждан, который  запланирован на следующей неделе, но по предварительной записи по телефону: (095) 750-57-25.

2 КОММЕНТАРИИ

    • Мы же писаки, поэтому арихмэтику савсэм не знаем. И нам индифферентно 500 тысчов, или 500 мульонов.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ