Кабінетом Міністрів України вирішено ввести карантин в навчальних закладах строком на три тижні

1
462

Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, повідомляє Урядовий портал.

На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Кабінетом Міністрів України вирішено ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. А про детский парк в центре подумали?!!! Каждую ночь в дет. парке ночуют бездомные, на лавчках, качелях, ставят свои пакеты с мусором на те-же качели лавочки… И мы с детками ходим в парк и подбираем инфекцию! Ни кто с жителей Павлограда не требует от мэра оградить бомжей от детей. Задумайтесь!…

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ