Як втратити автостоянку? – запитай державного реєстратора

0
369

Посадовці мають можливість заробляти на існування легким рухом руки. Наприклад, державний реєстратор одного з сільських рад Василівського району змінив у Державному реєстрі прав на нерухоме майно інформацію щодо автостоянки у м. Дніпро.

За даними слідства, 36-річний чоловік, перебуваючи на посаді державного реєстратора однієї з сільських рад Василівського району на Дніпропетровщині, несанкціоновано змінив у Державному реєстрі прав на нерухоме майно інформацію щодо об’єкта нерухомого майна, а саме автостоянки в м. Дніпро. Внаслідок протиправних дій державного реєстратора власника вказаного об’єкта позбавлено права власності, чим завдано йому матеріальну шкоду на суму майже 1 млн грн.

За процесуального керівництва Центральної окружної прокуратури міста Дніпра повідомлено про підозру колишньому державному реєстратору за фактом несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, та зловживання повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 362, ч. 3 ст. 365-2 КК України).

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ