В Павлограде в эти дни вспоминают о страшном опыте Афганской войны

0
397

Новому поколению трудно понять, что делали советские воины в Афганистане и ради чего умирали. Но из истории эту ненужную войну вычеркнуть невозможно. От Афганской войны, которая длилась долгих 10 лет, с 1979-го по 1989-й год, остались памятные даты и бойцы, которые ничего не забыли.

12 февраля, как сообщает пресс-служба Павлоградского исполкома, они собрались в Павлоградском музее на вечер памяти.В Павлограде в эти дни вспоминают о страшном опыте Афганской войны

«12 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбувся захід «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять» за участі Спілки воїнів-інтернаціоналістів Павлограду. Для ветеранів науковим співробітником музею Світланою Юдчиць була проведена цікава екскурсія залами музею.

На вечорі пам’яті і спогадів згадали про людську честь, військову дружбу та мужність наших воїнів-інтернаціоналістів. Зі словами подяки до ветеранів звернулася начальник відділу культури Вікторія Селіна.

Зберігаючи у фондах музею спогади афганської війни, листи, світлини, документи, нагороди, атрибути військових ми маємо змогу з покоління в покоління передавати нащадкам цей страшний і важливий досвід, нагадуючи про головні цінност і- мир і життя. І тому сьогодні до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав була презентована виставка, яку зможуть побачити мешканці і гості нашого міста.

Криваву данину заплатили наші співвітчизники в цій війні. Безсмертний подвиг і героїзм тисяч синів України назавжди увійшов в історію. Побачене і пережите на афганській землі ні для кого не минуло безслідно

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ