Селище Хімзавод в Павлограді всіх запрошує на варенички

0
437

Ініціативна група громадських активістів «Зберігаємо» продовжують традиції організації свят. Небайдужі мешканці мікрорайону ім..18 вересня вже втретє вирішили провести Свято української душі – традиційний ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС народної творчості «Ой, варенички кручені». Святковий захід відбудеться 25 вересня на території парку мікрорайону Хімзавод з 15.00.

Про це інформує павлоградська активістка Інна Брова.

Селище Хімзавод в Павлограді всіх запрошує на вареничкиЯк розповіли активісти, гостей та учасників чекає конкурс вареників, фестивальна програма виступів творчих колективів та сольних виконавців. На самих маленьких глядачів чекає ігрова зона «Веселкова галявина», а на дорослих – «Містечко майстрів», де майстри продемонструють свої вміння у гончарстві, петриківському розпису та інших художньо-декоративних напрямках.

Селище Хімзавод в Павлограді всіх запрошує на вареничкиТакож на фестивалі можна буде скуштувати смаколики та попити різні напої.
Активісти запрошують всіх на свято української душі, де гостей та учасників чекатимуть святковий настрій, дружня атмосфера та багато сюрпризів.

До речі, цього року на запрошення активістів відгукнулися друзі із Павлоградського району, які вирішили прийняти участь у конкурсі вареників та фестивальній програмі.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ