Західний Донбас вшанував чорнобильців

0
785

26 квітня 2019 року виповнюється 33 рік від дня найбільшої в історії розвитку атомної енергетики ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС. Вона стала найбільшою не тільки по кількості громадян, що приймали участь у ліквідації її наслідків, а також найбільшою за кількістю жертв і пошкоджень, які були нанесені економіці України та сусідніх країн…

Західний Донбас вшанував чорнобильцівЩороку 26 квітня весь світ вшановує пам’ять жертв цієї аварії, від страшних наслідків якої нас врятували прості люди, які стали героями. Чимало наших земляків самовіддано ризикували своїм життям заради життя майбутніх поколінь, повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

Західний Донбас вшанував чорнобильцівТак 25 та 26 квітня в нашому місті пройшли урочисті заходи з нагоди вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ввечері 25 квітня біля занку чорнобильцям пройшов мітинг памяті, на якому присутні запалили свічки та доєдналися до всеукраїнської акції «Запаліть свічки». А 26 квітня на тому ж місці відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку. Память загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Західний Донбас вшанував чорнобильцівСьогодні, 26 квтня,заходи, присвячені вшануванню чорнобильців пройшли й в Тернівці за участю міського голови В. Тарелкіна, депутатів міськради, представників духовенства, представників громадської  організації чорнобильців, керівників підприємств міста, студентів та учнів. Чорнобильцям вручили подяки міського голови, від народного депутата А. Мартовицького, подарунки. Присутні поклали квіти до пам’ятного знака Чорнобильської катастрофи.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ