Все на субботник: в Павлограде запланированно посадить 320 деревьев и 1100 кустарников

2
357

24 марта в Павлограде планируется провести всеобщий субботник по озеленению, благоустройству и уборке территории города. В связи с этим, городской голова Анатолий Вершина обращается к горожанам:

Шановні павлоградці!

З приходом весни у місті розпочалися роботи з благоустрою та приведення території міста в належний санітарний стан.
Комунальними службами заплановано виконати наступні роботи:
– упорядкування територій парків, скверів, алей, прибудинкових територій – 568 га;
– висаджування дерев – 350 од.;
– висаджування кущів – 1100 од.;
– вирубування порослі, обрізка дерев;
– ремонт покриття доріг – 66,3 тис. м2

Але, благоустрій  та  санітарний  стан міста – це питання, яке стосується не лише комунальних служб,  а  і  кожного павлоградця. Залишатися байдужим та чекати, що хтось прибере замість нас є просто неприпустимо.

24.03.2017 року заплановано провести загальноміський суботник з озеленення, благоустрою, прибирання території міста Павлоград.

Тож, шановні земляки, запрошуємо Вас долучитися до заходів з благоустрою та прибрати прибудинкові території, власні подвір’я та закріплені території.
Давайте не будемо забувати, що саме від нас залежить те, в якому місті ми живемо та будемо жити, й, пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками та, як справжні господарі, збережемо свою маленьку Батьківщину – наше  рідне місто в чистоті, адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок.

З повагою
міський голова А.Вершина

2 КОММЕНТАРИИ

  1. вот тут и надо доказывать свою патриотичность, любовь к своей стране и своему городу! хотелось бы увидеть новое видео от “характерников”, как они, с любовью к своему городу, чистят дворы и парки… а чё, слабо?!

  2. Мусорить не надо, это раз. Второе – был сегодня в переулке в районе музея, ни одной урны не нашел.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ