Все мужское население должно проходить короткую военную подготовку, а оружие должно храниться рядом, – на складах

4
596

Лидер партии «Громадянська позиція» Анатолий Гриценко считает ошибочной военную доктрину утвержденную президентом Порошенко, согласно которой территориальная оборона, во время войны, передается Министерству внутренних дел, а не армии. Об этом он заявил эфире телеканала «ZIK».

Анатолий Гриценко утверждает, что существуют три основных принципа, на которых должна базироваться эффективная система обороны страны: профессиональная контрактная армия, резерв постоянной готовности и система территориальной обороны по примеру Швеции.

І, як тільки виникає сигнал тривоги, кожне село стає взводом територіальної оборони, кожен район – це батальйон територіальної оборони. Це люди, які захищають свою домівку. І вони зроблять так, що земля горітиме під ногами ворога

«Я категорично проти строкової служби. Це абсолютна трата часу. Військовий – це професія, у нас має бути професійна армія. Це перша складова. Друга – це резерв постійної готовності. В мирний час всі бригади і полки, крім швидкого реагування, в жодній країні не тримають в повному складі. І треба, щоб були за контрактом люди, які щороку проходять допідготовку за гнучким графіком, протягом 3-4 тижнів, які приписані до кожної військової частини, і, в разі сигналу тривоги, вони сіли за танк, літак, артилерійську установку. І третє – те, що діє в Швеції – система територіальної оборони. Збройні сили Швеції у воєнний час в 10-12 разів більші, ніж в мирний. Яким чином: проходить коротку військову підготовку все чоловіче населення, жіноче – за бажанням, далі – формуються підрозділи територіальної оборони: вдома в кожного спорядження і зброя поряд на складах. Таких складів понад 10 тисяч по всій території Швеції. І, як тільки виникає сигнал тривоги, кожне село стає взводом територіальної оборони, кожен район – це батальйон територіальної оборони. Це люди, які захищають свою домівку. І вони зроблять так, що земля горітиме під ногами ворога», – сказав Гриценко.
«Загалом, воєнна доктрина, підготовлена Муженком і затверджена Порошенком, передбачає, що територіальна оборона передається Міністерству внутрішніх справ, а не армії. Це говорить про те, що Порошенко боїться армії. Він боїться того, що армія може створити загрозу для нього. Ось в чому проблема», – наголосив він.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Ну если МВД будет заниматься обороной так же как и преступностью-ватники вэлком ту Павлоград. По моему мнению это дело Национальной гвардии, а не МВД.

  2. Лох, не куражся над своим слабоумием. Уже ватники вся Украина. Они и в Павлограде, и в Украине, и на майдане. Так уж, не ищи среди сограждан врагов народа. Самый большой враг укравинского народа – нынешнее правительство, за которое ты так “Лохшишься”

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ