Анатолий Гриценко считает, когда враг у границ государства собирает войска, президент не должен уезжать на прогулки

2
269

Лидер партии «Гражданская позиция» Анатолий Гриценко считает, что Верховный Главнокомандующий президент Украины Владимир Зеленский не имел права с визитом выехать в Катар, в то время, когда все мировые агенства сообщают о концентрации российских войск у границ Украины. Об этом Анатолий Гриценко написал на своей странице в Facebook.

«Катар. Груба помилка.
Ця поїздка-прогулянка мала би бути скасована. Якщо Зеленський дійсно стурбований маневрами/розгортанням російських військ уздовж кордонів України, то як Верховний Головнокомандувач він зараз мав би бути не в Катарі – у Генштабі! Заслухати керівників розвідок, генерала Хомчака – План оборони країни; внести необхідні корективи; уточнити завдання військовим і Кабміну – щодо фінансового і матеріального забезпечення армії на випадок агресивних дій Путіна.
Не можна волати «вовки, вовки!», закликати партнерів активно включитися, допомогти нам стримати Путіна – і тут же самому поїхати закордон, без жодної на те серйозної потреби. Це дискредитує самого Зеленського, дискредитує Україну в очах США, Великої Британії, Канади, інших партнерів з НАТО, фактично, обнуляє зусилля української дипломатії по формуванню антипутінської платформи з підтримки України.
Шкода, що такі очевидні речі для керівництва нашої держави є terra incognita”.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. А Толику лиш бы балаболить. Путину нужен Северный Поток, ЗЕли нужен был звонок Байдена. Не будет войны, только если ЗЕля не дурканет наступать, а пока и в Катаре можно потусить.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ