Американские врачи готовы бесплатно оперировать детей Днепропетровщины

1
287

С 12 по 19 сентября в Днепре будет работать Выездная международная клиника «Врачи объединяются для помощи детям». Американские врачи готовы бесплатно оперировать детей с врожденными аномалиями рук, после ожогов и тяжелых травм. Операции будут проходить в Областной детской клинической больницы, – об этом сообщил первый заместитель председателя облгосадминистрации Владимир Орлов.

« Для нас велика честь приймати висококваліфікованих фахівців на Дніпропетровщині, у провідній дитячій лікарні», – зазначив Володимир Орлов.
З 12 до 19 вересня у Дніпрі працюватиме Виїзна міжнародна клініка «Лікарі об’єднуються для допомоги дітям». Зокрема, професор Гарвардської медичної школи, лікар одного з найбільших медзакладів США – Масачусетської лікарні у Бостоні Генадій Фузайлов.

За 5 днів роботи американські хірурги допоможуть прооперувати 35 дітей від кількох місяців до 18 років. Робитимуть операції пацієнтам з контрактурами та рубцями після опікової хвороби, вродженими аномаліями верхніх кінцівок . Усе – безкоштовно.

Для роботи колег зі США в обласній дитячій лікарні виділили окремий поверх. Там підготували блок інтенсивної терапії – операційні, перев’язувальні, палати реабілітації. А ще – необхідне обладнання.

Записатися на участь у програмі можна упродовж місяця. Щоб отримати додаткову інформацію та подати заявки, слід звернутися до департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА чи обласної дитячої лікарні.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ