Впереди неделя дождей: на Днепропетровщине выпало две месячные нормы осадков

0
444

О том, что конец мая и начало июня в Днепропетровском регионе погода была неустойчивой и с обильными ливнями и грозами нам известно не понаслышке. Но температура воздуха составляла 12-17 ° C, что ниже нормы. О влиянии повышенной влажности на урожайность Днепропетровщины говорили в областном совете.

Об этом сообщает пресс-служба Днепропетровского облсовета.

«За дві доби (2 і 3 червня) у нас випало дві місячні норми опадів — понад 70 мм. Такого я не пам’ятаю вже років з 10. Це чудово, адже засіви наразі наповнені вологою й ми матимемо ліпший врожай пшениці, гороху, рапсу, ячменю і ярових культур. Якщо погодні умови й надалі будуть сприятливими, то цього року Україна отримає один з найкращих врожаїв за останні роки», — розповів Леонід Маляренко, директор ТОВ «ГАРАНТ-АГРО».

Втім, остаточні висновки щодо впливу цьогорічних дощів на врожайність дніпропетровські аграрії, кажуть, будуть готові зробити в кінці року. Наразі переконують, тримають руку на пульсі подій, готують техніку до збору посівної і, за сприятливої погоди, розгорнуть активні роботи по збору».

Впереди неделя дождей.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ