1 декабря возобновится подача воды в Терновке, а 2 декабря, если не будет аварий, и в Першотравенске

0
635

В ожидании «большой воды», которая доберется до шахтерской Терновки в лучшем случае только после реконструкции водовода, жители города не могут оставаться спокойными и тихо терпеть лишения. Они на повышенных тонах разговаривают с работниками КП ТЖКП, грозят им небесными карами и требуют немедленно возобновить подачу “малой” днепровской воды. Никакие ссылки на то, что город должен  13 млн. грн. ГП «Днепр- Западный Донбасс» на горожан, которые исправно рассчитываются с КП ТЖКП, не влияют.

Только в минувшее воскресенье, 28 ноября, диспетчерская служба КП «ТЖКП» ответила на 1570 звонков, получено 788 сообщений на сайте предприятия и 917 в социальной сети Facebook.

Три тысячи разгневанных терновчан, – из 20 тысяч взрослого населения, – высказали свое недовольство городской властью. Но спасение близко.

«Станом на 23:00, 28 листопада неділі 2021 року, водопостачання по водогону «ДЗД», що належить ДМП ВГК «Дніпро – Західний Донбас» відновлено. Поступово розпочато наповнення водогону тривалістю понад 100 кілометрів» – сообщается на сайте КП ТЖКП.

Вранці, 29 листопада, дніпровська вода дістанеться міста Синельникове. Ввечері понеділка очікується надходження до резервуарів Павлоградського водоканалу, де спочатку розпочнеться їх заповнення.

Далі – шлях магістральним водогоном «Дніпро – Західний Донбас» продовжиться до міст Тернівка й Першотравенск, та триватиме +1 добу. Та це, в разі безаварійного подолання шляху. Тому наповнення водогону буде відбуватися з поступовим збільшенням тиску, задля унеможливлення аварійних ситуацій.

В Тернівку дніпровська вода долає шлях через, так званий «четвертий майданчик» в селищі Соснівка Павлоградського району, звідки поступає не тільки до міста Тернівка, а й на вуглевидобувні підприємства регіону.

Фінішна точка – ЦРП міста Тернівка. Тут дніпровську воду спеціалісти водозабезпечення комунального підприємства «ТЖКП» зустрічають першими.

Спочатку робиться технологічний скид, а після лабораторія КП «ТЖКП» відбирає проби води з водогону на аналіз, який включає в себе понад 80 параметрів. Наступний етап – це доочищення води…

Та вже після всього вищевикладеного, перш за все, ЦРП розпочинає наповнення резервуарів (з яких до речі, на час відсутності подачі з «ДЗД» вода надходила), аби мати стратегічний запас.

Отже, вода в резервуарах є, розпочинаємо подачу мешканцям міста.
Заповнення всієї міської мережі, а це понад 60 кілометрів водопровідних трас в Тернівці, з поступовим збільшенням тиску триває до 4-6 годин.

А поки чекаємо на надходження води з водогону «ДЗД», з 6 ранку понеділка, 29 листопада, буде тимчасово відновлено подачу води з резервуарів ЦРП Тернівки”.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ