Народного депутата Романа Каптелова народ уже воспринимает как патриарха

5
883

Народного депутата Романа Каптелова народ начинает воспринимать как патриарха или же крестного отца Павлоградщины, способного разрешить любые вопросы, с которыми не может справиться ни полиция, ни прокуратура. Об этом свидетельствует освобождение реки Самары от двух незаконных дамб, которые защищали вооруженные люди.

Народного депутата Романа Каптелова народ уже воспринимает как  патриархаМестная власть не могла самостоятельно поставить на место взбунтовавшихся рыбаков Петропавловского района, которые самовольно перегородили Самару. Река обмелела. В ситуацию с самовольной установкой дамб на реке Самара по ходатайству Богдановской ОТО, вмешался народный депутат Роман Каптелов. 7 сентября он встретился с конфликтующими сторонами и огласил вердикт: незаконные дамбы должны быть демонтированы до 28 сентября.

Народного депутата Романа Каптелова народ уже воспринимает как  патриархаОб этом сообщается на странице Богдановской ОТО в Facebook.
«7 вересня 2020 року Народним депутатом України Каптєловим Романом Володимировичем за результатами реагування на звернення Виконавчого комітету Богданівської сільської ради було організовано та проведено виїзд на місце самовільно зведених дамб на руслі річки Самара на території Петропавлівського району. Попередні звернення Богданівської сільської ради щодо цієї проблеми до всіх можливих органів та інстанцій протягом останніх 2 місяців не дали жодних дієвих результатів. Народному депутату Каптєлову Р.В. вдалося внести коригування в свій досить щільний графік роботи задля вирішення заявлених Виконавчим комітетом проблем.

Народного депутата Романа Каптелова народ уже воспринимает как  патриархаЗустріч відбулася за участю голів Павлоградської та Петропавлівської РДА Рублевського С.П. та Козуненко П.А., сільського голови Богданівської ОТГ Грищенка О.Г., директора департаменту екології та природніх ресурсів Дніпропетровської області Березань С.С.. Були присутні: староста села Дмитрівка, депутати і жителі Богданівської та Миколаївської ОТГ.

Всебічно оцінивши доводи всіх сторін конфліктної ситуації, беручи до уваги незаконний характер зведених дамб, Каптєловим Р.В. було надано доручення керівництву Петропавлівського району здійснити демонтаж двох земельних дамб або встановити труби відповідного діаметру для нормального протоку річки. Окрім цього Народний депутат зобов’язав голову Петропавлівської ОТГ Кузенко С.П. проінспектувати повністю русло річки Самара по всій її території Петропавлівського району з метою виявлення інших самовільно зведених перепон, та їх подальшої ліквідації. Строк виконання всіх доручень- до 28 вересня 2020 року.

Всі присутні погодилися з тим, що дві виявлені земельні дамби в районі села Мерцалівка Богданівської ОТГ збудовані незаконно, з грубим порушенням екологічного та природоохоронного законодавства, та безсумнівно підлягають зносу. Проте їх ліквідація в цілому не вирішить проблеми зневоднення річки Самара. Окрім спекотного літа, та загалом посушливого 2020 року, річку губить незаконне втручання людини в її існування. Керівництво Петропавлівського району зобов’язане виконати вимоги Народного депутата України з очищення річки Самара від всіх самовільно зведених дамб, та в подальшому здійснювати контроль з недопущення виникнення подібних ситуацій», – говорится в сообщении.

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Огромное спасибо ,уважаемый депутат Р. Каптелов. Только очень лояльно, незапомнят. На мой взгляд найти виновных – оштрафовать и обязать всё исправить за свой счёт.

  2. Нічого це не дасть річка далі вверх по течії декілька разів пересохла бо її притока р.Бичок в Петропавлівському районі теж пересохла ,безсніжна зима та засушливе літо роблять свою справу без втручання людини і озера висохнуть і річка.

  3. На ПИАР Каптелов (Мигрин его фамилия) тратит приличные деньги. То что у Вас всплывает реклама на Фэйсбуке, телевизоре, в смартфоне – сделано ребятами у которых юр. Лицо в г. Суммы. Рейтинг у балабола ничтожен, в небольшом городе на ПИАРе особо не пропихнешь, на выборах увидим этот презерватив в последний раз. Голосом Ромки: ” Сегодня с вами я цыгане, а завтра нет меня, совсем уйду от вас. Вы вспоминайте меня цыгане, прощай мой табор – пою в последний раз”.

  4. Ой, забыл, он же депутат-балабол Верховной Рады, придется подождать дольше чем октябрь.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ