От горящей травы воспламенился лес в районе Богуславских песков

0
412

17 августа в 13:46 в Службу спасения «101» поступило сообщение о том, что вблизи с. Богдановка Богдановской ОТО Павлоградского района, горит сухая трава и огонь вплотную приблизился к лесному массиву.

Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС Днепропетровской области.

От горящей травы воспламенился лес в районе Богуславских песков“За викликом одразу було направлено чергові відділення 27-ої та 37-ої державних пожежно-рятувальних частин 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Також, до місця пожежі було направлено відділення місцевої пожежної команди селища Богданівка та дві одиниці техніки Державного підприємства Павлоградського лісгоспу.

От горящей травы воспламенился лес в районе Богуславских песковПо прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що пожежа виникла на відкритій території та через пориви вітру набула великих масштабів. Полум’я поширилось на територію Павлоградського державного лісового господарства, урочище «Богуславські піски».

Вогнем знищено суху траву на відкритій території на площі 2 га та лісову хвойну підстилку 37-го кварталу урочища «Богуславські піски» на площі 0,25 га.

Внаслідок пожежі загиблих та постраждалих немає.

Пожежу локалізовано о 14:19 та ліквідовано о 15:08.

До гасіння пожежі залучено 9 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління. Також, 4 чоловіка особового складу та дві одиниці техніки Державного підприємства Павлоградського лісгоспу, 2 чоловіки та 1 одиниця техніки місцевої пожежної команди селища Богданівка”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ