Анатолій Гриценко: “Під прикриттям розмов про «мирний саміт» ворог продовжує підступно вбивати наших солдат”

1
307

Вчора, 1 грудня, в зоні ООС на Донбасі знову загинули два бійця української армії, підірвавшись на взривному пристрої, як повідомляє штаб ООС. Наші бійці гинуть, не дивлячись на те, що начебто оби дві сторони прагнуть миру, відводять війська та готуються до мирного саміту…

Ось як оцінює останні новини з передової лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко на сторінці в Facebook.

“Повідомлення неповне – має бути його логічне завершення.

Генштаб повідомляє: Диверсанти намагалися прорватися в тил Об’єднаних сил, загинули двоє українських військових…

Це не хроніка 2014го – це сьогодні, грудень 2019го, за тиждень до «мирного саміту» в Парижі.

Путін хоче миру – хтось у те ще вірить? Путінське припинення вогню, з продовженням ЩОДЕННИХ обстрілів наших позицій – це бажання миру? Що ще має витворити Путін, щоб не було ілюзій?

Не розумію, навіщо той саміт так гаряче випрошувала/прискорювала українська сторона. Адже коню ясно: то буде не Париж – буде Мінськ-3, з черговими лицемірними рукопотисканнями з ворогом, черговими дискусіями в одну лузу (один проти трьох) і черговим месиджем по приїзду «мы потерпели очередную победу»…

Пора нарешті усвідомити: Путін наших слабкостей і прохань/умовлянь – не сприймає. Так само як і його подільники в ОРДЛО. Вони сприймають силу і тільки силу. Порушення ворогом режиму тиші дає нам в усіх сенсах легітимне право таку силу застосувати.

Яким чином? А таким, щоб після повідомлення Генштабу про загибель двох наших солдат наступним реченням ішло інше повідомлення того ж Генштабу: «У відповідь на ворожу атаку, Об’єднані сили нанесли потужний вогневий удар по ворожих позиціях, внаслідок удару ворог втратив 20 військових, Україна і надалі даватиме рішучий відсіч в разі порушення ворогом режиму тиші».

Саме такий месидж, твердий і переконливий, справедливий і легітимний, з двох частин «ворожа диверсія – вогневий удар у відповідь» мають чути наші солдати і наше суспільство, наші партнери і наші вороги – щоразу, коли під прикриттям розмов про «мирний саміт» ворог продовжує підступно вбивати наших солдат.

Тоді це все недарма. Тоді й лише тоді з’явиться шанс на дійсно «мирний саміт».

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ