Вони в Україні будують Росію

2
626

 
Яценюк гордо  сповстив з екранів: Кожен третій громадянин України отримує субсидії на послуги ЖКГ, – пише на своєму персональному блозі лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко. Деякі родини тепер сплачують за послуги ЖКГ навіть менше, ніж платили минулого року. Яценюк закликав ще більше громадян, щоб вони оформляли субсидії й отримували пряму фінансову допомогу від держави…

Чи всі усвідомлюють небезпеку від таких дій влади?

Замість того, щоб руйнувати монополізм олігархів, сприяти чесному підприємництву, стимулювати виробництво і створення робочих місць, коли людина/родина почувається впевнено і не залежить від подачок держави, вони навпаки – насаджують тотальний патерналізм і тотальну залежність громадян від влади.

Замість того, щоб послаблювати податковий тиск на підприємця і працівника, рішуче зменшувати відсоток ВВП, що через державний бюджет розподіляється чиновниками, вони навпаки – збільшують тиск на тих, хто працює і заробляє, примусово відбирають з економіки (у громадян) все більше ресурсів для дальшого перерозподілу органами державної влади.

Замість того, щоб зміцнювати економічно стійке, незалежне від держави, активне громадянське суспільство і його ядро середній клас, вони навпаки – нищать їх економічно.

Замість того, щоб будувати державу стійкої демократії, на основі твердого добробуту і самозабезпечення працюючих громадян, вони навпаки – будують в Україні державу, в якій кожна людина/родина і її життя залежатимуть не від результатів власної праці, а переважно від влади та її рішень.

Попри європейську демократичну риторику, вони в Україні будують державу, в якій суспільство тотально залежатиме від влади, аби потім невільні, залежні громадяни покірно мовчали, не піднімали голосу проти влади, а на виборах – дружно голосували за носіїв влади та їхні подачки.

Попри патріотичну риторику, вони в Україні будують Росію. Будують прискорено і абсолютно свідомо.

Ця влада не просто недієздатна. Не просто неспроможна провести реформи. Не просто корумпована й злодійкувата. Вона вже небезпечна для країни стратегічно. Вона, влада, а не зовнішній ворог, стає головною загрозою для розвитку країни.

І громадяни, які обрали цю владу, а нещодавно на місцевих виборах знову віддали їй свої голоси, мають нарешті цю загрозу усвідомити.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Анатолий Гриценко – типичный политик, иликак раньше бы его назвали, политрук. Он не понимает, что страну кормят не политические тезисы, а экономические преобразования. Он, как и многие украинские политики не может понять о роли производственных связях и их розвитиях в экономическом росте страны, а следовательно и улучшении благосостояния мирных жителей страны. Он как и многие политики принимал решение о разрушении связей с Россией и тем самым уничтожении прозводственных предприятий, на котором работали миллионы жителей страны и получали средства на жизнь. А теперь на кого то пинает. Он что не понимал, что восновном все товары, производимые в Украине на Западе не востребованы? Что эти товары брали в России и странах СНГ? Он всё понимал. Но кресло “слуги народа” т его доход, давали право “плевать” на свой народ, на своих избраников. Но что бы его избрали на новый срок, он в СМИ паносит своё правительство, правительсмтво, которому служит. Это не украшает политического деятеля, кем он хочет предстать в глазах народа. Безвизовый режим. А кто сейчас может поехать по этому, безвизовому режиму? Среднестатистический украинец, у которого средний доход 2000 грн в месяц? Который сейчас гадает на воде дадут ему субсидию или нет. Ведь на Западе тоже деньги любят. И туда надо ездить с непустым кошельком. Всё это туфта. Миф. Опиум для жителей страны. Сейчас, в это смутное время, и обогащаются вот такиеполитглоты. А народ беднеет.

  2. Яценюк берет обязательство к 20 году обеспечить субсидиями всех украинцев. Реформы будет делать после 20 года, когда он с Порохом дер нет в Аргентину, вместе с шоколадными фабриками. Дайте ему ещё три годика продержаться, а потом обнимемся с Расеей, заведем хлебные карточки и пойдём все в колхозы. Если народ не понимает, надо ещё раз устроить коллективизацию, погонять врагов. И ещё надо будет армию а Афган завести. Классный мы народ, мужики!

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ