Павлоградцям радять спробувати на смак водопровідну воду та переконатись у тому, що вона безпечна

0
439

 КП Павлоградводоканал повідомляє, що після очищення резервуарів від накопиченого в них бруду, якість водопровідної води, яка по 80-кілометровому водогону подається в Павлоград, істотно покращилася.

Сам водовід та водопровідні мережі прочистити неможливо, без їх демонтажу, але навіть очищення резервуарів у 2 рази знизило забарвленість та каламутність дніпровської води. Крім того, тепер для знезараження води використовується менше хлору.

Якщо хтось не вірить, може спробувати цю воду на смак чи хоча б нюхнути. Для життя людини жодної небезпеки вона не становить.

« КП «Павлоградводоканал» після тимчасового припинення подачі води на місто, були проведені роботи по заміні запірної арматури на вході в резервуари та очищенню резервуарів питної води.

Спочатку механічним способом був видалений наліт на стінках та днищі резервуарів, миття їх чистою водою, а потім проведені роботи з дезінфекції. За даними хіміко-бактеріологічної лабораторії підприємства після чистки та дезінфекції резервуарів питної води значно покращились показники безпечності та якості пітної води.

Наприклад, забарвленість та каламутність зменшились в 2 рази, значно зменшилась жорсткість та вміст хлору. Питна вода в водопровідній мережі безпечна в епідеміологічному відношенні, нешкідлива за хімічним складом і має прийнятні органолептичні властивості» .

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ