Волонтерство – поклик серця

0
656

vol2Сьогодні, 05 грудня 2016 року, Павлоградський район радо зустрічав гостей. Сюди приїхали волонтери Покровського, Юр’ївського, Васильківського, Павлоградського районів та міст Павлоград, Тернівка, Першотравенськ. Бо саме 5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера – свято кожного з вас, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

З вітальним словом до присутніх звернулась радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Шуліка Наталя Валеріївна. Яка, від імені губернатора Дніпропетровської області В.Резніченко відзначила Ісаєву Ольгу Іванівну, Зубенко Михайла Олександровича, Щербину Івана Володимировича, Токарєва Анатолія Дмитровича, Васильєва Олександра Сергійовича, Лисова Григорія Юрійовича, Рознюк Галину Володимирівну, Лі Аллу Миколаївну, Борисенко Марію Віталіївну, Жабряк Людмилу Іванівну, Дмитерко Людмилу Михайлівну, Лимаренко Наталлю Сергіївну, Найду Тетяну Миколаївну, Шелковникову Айну Юріївну, Журавльову Олену Георгіївну, Шаповалову Олену Валеріївну, Вилюкову Людмилу Юрьевну, Малишева Руслана Олександровича, Бєлінську Світлану Леонідівну, Третяк Ганну Валеріївну, Дмитренко Людмилу Михайлівну, Іштибаєва Фаіла Іскібайовича, Борисенко Ларису Анатольевну, Яновську Вікторію Василівну, Кузьму Андрія Вікторовича, Бобровника Олександра Володимировича, Шинкаренко Тетяну Миколаївну, Ібрагімова Джаліля Музафар Огли, Шумську Наталю Андріївну, Довгого Вадима Миколайовича, Сенченко Віталія Вікторовича, Чмуль Олену Сергіївну, Чикунову Каріну Володимирівну, Лупову Ольгу Зігмундовну, Панас Володимира Вячеславовича, Мутрук Ганну Олексіївну, Ляшенко Лізу, Свириду Наталію Сергіївну, Кондратову Олену Леонідівну, Кабак Валентину Анатоліївну, Швачук Ярослава Богдановича, Пучку Анатолія Давидовича, Пучку Олега Анатолійовича, Процан Валентину Павлівну, Юрчик Віктора Володимировича, Васецького Івана Михайловича, Колесник Олега Аркадійовича.

volvol4
Три роки тому більшість українців і не думали, що стануть причетні до волонтерського руху, а сьогодні майже кожному українцю дякуємо за посильну допомогу.
Виконуюча обов’язки голови Павлоградської райдержадміністрації Комаркова Людмила Михайлівна вітаючи присутніх з святом відзначила, що кожен із жителів Павлоградського району є волонтером… Майже кожен мешканець району, від малечі до людини похилого віку, разом із волонтерами та громадськими активістами, протягом трьох років, продовжують надавати  допомогу як українським військовим так і жителям населених пунктів так званої “сірої зони” на Донбасі (буферна територія вздовж лінії розмежування з сепаратистами). Прийом, облік та підготовка до відправлення гуманітарної допомоги координується райдержадміністрацією та сільськими головами.
Вже неодноразово було відправлено продукти харчування та предмети першої необхідності у військові частини на загальну суму понад 15 млн. грн.

vol5
В березні 2016 року дітлахи шкіл Павлоградського району організували та провели акцію “Протягни руку однолітку”. Були зібрані зошити, кольорові карандаші, фарби, розмальовки, ручки, лінійки, пластилін, іграшки, солодощі та багато іншого. Дівчатка, однієї з шкіл району, відмовились від подарунків на 8 березня, та вирішили на ці кошти закупити цукерки, які передали своїм одноліткам. Волонтери відвезли весь скарб, зібраний від щирого серця та з побажаннями миру до учнів Галищінівської загальноосвітньої школи Мар’їнської району Донецької області.
Уже традицією стало для Богуславського народного хору ім. Сергія Кулика давати концерти для воїнів, які знаходяться в зоні АТО.
Минулу зиму, Шаргородська Олена, Косарук Любов та її мама, Звездова Людмила, Гриценко Тетяна, Лукашова Ольга в’язали теплі речі для військових (рукавички, шкарпетки, шапки, манішки). І так можна говорити довго про кожного з жителів та працівників району. Люди, які проявляють патріотизм в безкорисливому піклуванні за свою армію, гідні того, щоб жити на своїй вільній землі, розраховуючи на захист вірних присязі військовослужбовців, героїзм, патріотизм та відданість яких є найкращою і найсильнішою зброєю проти окупантів.
Дякуємо всім за посильну допомогу та сподіваємося, що всі ми будемо жити в мирній, процвітаючій Україні. Нехай надійна підтримка, увага і піклування земляків додасть нашим воїнам сили, впевненості і віри в перемогу.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ