Видатного тренера Павлограда Володимира Урукова привітали з 80-річчям

0
926

15 квітня міський голова А.О. Вершина привітав з 80-ю річницею людину, яка є легендою у сфері спорту нашого міста – це тренер-викладач зі спортивної гімнастики комунальної бюджетної установи «Фізкультурно-спортивний комплекс ім. В.М. Шкуренка» Уруков Володимир Максимович. Він виховав багатьох спортсменів високого класу, які прославили Павлоград далеко за його межами. Однак, не дивлячись на свій довгий життєвий шлях, Володимир Максимович і сьогодні приймав гостей у спортивній залі. Він самовіддано продовжує тренувати молодь і передавати їм свої спортивні вміння.

Про це повідомляється на офіційному сайті Павлограда.

Видатного тренера Павлограда Володимира Урукова привітали з 80-річчям“Анатолій Олексійович нагородив Володимира Максимовича відзнакою міського голови «За заслуги перед містом» ІІ ступеня за особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті, підготовку спортсменів високого рівня.

Володимир Максимович працює тренером-викладачем КБУ «ФСК ім. В.М. Шкуренко» з 01 вересня 2008 року. Загальний стаж роботи – 57 років.

У 1963 році Урукову В.М. присвоєно звання майстра спорту СРСР.

Видатного тренера Павлограда Володимира Урукова привітали з 80-річчямВолодимир Максимович — освічений тренер, який забезпечує підвищення фізичної, морально-вольової та спортивної підготовленості своїх вихованців, зміцнення здоров’я в процесі занять, безпеку навчально – тренувального процесу. Методично грамотно проводить заняття, володіє педагогічним тактом, хорошою промовою, методами переконання, заохочення, правильно чергує навантаження і відпочинок для своїх вихованців. Його зусилля на спортивних тренуваннях приносять помітні результати. Вихованці тренера є переможцями міжнародних змагань, майстрами спорту СРСР та України .

Нагороджений медаллю «Ветеран праці», Почесними грамотами та подяками різних рівнів, – говориться в повідомленні.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ