Только в течение одного дня водолазы трижды привлекались к поискам утонувших на Днепропетровщине

0
436

Сегодня, 29 июня, в течение дня спасатели трижды привлекались к поисковым работам погибших на водоемах Днепропетровщины, сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

” На водоймах області лише за день загинуло 2 чоловіки та підліток!

Об 11:29 рятувальників повідомили, що на пляжі міста Новомосковськ потонув чоловік.

На місці, водолази-рятувальники виявили загиблого чоловіка, 1961 року народження, на відстані 30 метрів від берега. Тіло доставлено до берега та передано працівникам Національної поліції.

Только в течение одного дня водолазы трижды привлекались к поискам утонувших на ДнепропетровщинеВже о 13:27 надійшло повідомлення про нещасну подію, яка трапилась на місцевому ставку селища Парне Роздорської селищної територіальної громади Синельниківського району.
Там хлопець плавав на гумовому човні. Після того, як човен перекинувся, підліток зник.

Водолази-рятувальники провели обстеження акваторії, де виявили тіло підлітка, 2005 року народження. Він перебував на відстані 30 метрів від берега та на глибині 5 метрів.

Только в течение одного дня водолазы трижды привлекались к поискам утонувших на ДнепропетровщинеЩе один випадок стався також в Синельниківському районі, в селищі Василівка Раївської селищної територіальної громади Синельниківського району.

За повідомленням, що надійшло до рятувальників о 17:02, чоловік пішов купатись у річку Дніпро та не повернувся на берег.
Нажаль, водолази-рятувальники виявили тіло чоловіка, 1985 року народження на відстані 10 метрів від берега та на глибині 11 метрів”, – говорится в сообщении.

Спасатели призывают граждан придерживаться правил поведения на воде. .

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ