Водій помстився директору підприємства крадіжкою цигарок на 271 000 гривні, але більше мстити нікому не буде

0
390

Влітку 2021 року у Павлограді від магазину на вул. Західнодонбаської було викрадено автомобіль «Opel Combo», із сигаретами та сейфом.

Як встановили павлоградські поліцейські, 36-річний чоловік у минулому працював у компанії та коли звільнився, привласнивши запасний ключ від службового автомобіля «Opel Combo». Він заздалегідь запланував заволодіти транспортом та залучивши до скоєння злочину свого знайомого. Мотивом для злочину стала образа на директора підприємства.

Напередодні нового року злочинцю ухвалено вирок, але позбавлення свободи він уникнув.

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського міжрайонного суду. 25 червня 2021 року приблизно о 12.00 годині, водій авто «Шкода Фабія». приїхавши зі своїм знайомим до м. Павлоград, залишивши автомобіль на території одного з гаражних товариств, що розташований біля садового товариства «Світанок» на вул. Будівельній. Після чого   попрямував до магазину, що розташований по вул. Західнодонбаській.

Приблизно о 14 годині 40 хвилин він підійшов до магазину, біля якого знаходився автомобіль «Opel Combo», із застосуванням заздалегідь підготовленого навісного замку, дочекавшись, коли водій даного транспортного засобу, зайшов усередину магазину, повісивши замок на двері, чим перешкодивши виходу з магазину. будь-яких осіб. Після чого він запасним ключем відкрив замок передніх дверей даного автомобіля і проникнув у його салон, сівши на сидіння водія, завівши двигун вищевказаного автомобіля та поїхав до гаражного кооперативу, де попередньо залишивши автомобіль марки «Шкода Фабіа».

Тим самим, обвинувачень заволодів автомобілем марки «OpelCombo», вартість якого склала 225554, 27 грн. та надалі розпорядився на власний розсуд.

Далі, відчинивши невстановленим способом багажне відділення автомобіля марки «Opel Combo», де виявило 1250 одиниць упаковок тютюнових виробів, загальна вартість яких становить 271 306 грн. 02 коп. та металевий сейф. Далі, зламавши замок сейфу, де знаходилися грошові кошти на суму 72 500 грн.

Тютюнові вироби різних торговельних марок він перевантажив із багажного відділення викраденого автомобіля у автомобіль марки «Шкода Фабіа». Викрадені цигарки відвезли до с. Шахтарське, де мешкають батьки.

Суд ухвалив:

Визнати чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289, ч. 3 ст. 185 КК України та призначити йому покарання:

– за ч. 2 ст. 289 КК України у видіпозбавлення волі строком на 5 (п`ять) років без конфіскації майна;

– за ч. 3 ст. 185 КК України у видіпозбавлення волі строком на 3 (три) роки.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п`ять) років без конфіскації майна.

На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 (три) роки.

Визнати його помічника винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 396 КК України та призначити йому покарання у видіпозбавлення волі строком на 2 (два) роки.

На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ