Витончений смак Людмили допоможе яскраво сприймати красу навколишнього світу

0
343

Ми перестали з оптимізмом дивитись на життя. Ми не помічаємо навколишню красу: природу, архітектуру, інтер’єр… А вміти радіти життю необхідно, навіть у наш непростий час.

І для цього не потрібно багато чого. Гарний декор радує не лише око, а й душу. Іноді так не вистачає якихось дрібниць, щоб відчути себе затишно та комфортно у своїй оселі.

Витончений смак Людмили допоможе яскраво сприймати красу навколишнього світу
“Ялинка під ключ” від Людмили захоплює

Але навіть відсутність світла в квартирі можна перетворити на позитив. Скажімо, влаштувати сімейну вечерю при свічках.

А якщо свічка буде встановлена на унікальний свічник з екзотичними пташками, казковими ельфами, обрамлений квітами та гілочками хвої, то це створить особливу неймовірну атмосферу. Її, без сумніву, оцінять члени сім’ї чи гості, кохана дівчина або дружина, що втомилася від домашніх турбот, мрійниця-дочка чи пустунка-онука. Такий романтичний вечір при свічках запам’ятається довго.

Такий романтичний вечір при свічках запам'ятається надовгоУнікальний декор робить Людмила із Павлограда. Це іграшки з пластифікатора, що не б’ється, свічники, тарілки під цукерки та мандарини, ікебани та інші стильні, оригінальні шедеври ручної роботи. Їх можна придбати як подарунок на 8 березня, на День народження, в якості презента або для себе.

Витончений смак Людмили допоможе будь-якій людині яскраво сприймати красу навколишнього світу.

Завітайте до @mila.studio.decor в Instagram

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ