Витівка не вдалася: сепаратисти з «Розумної сили» накивали п’ятами від дніпровських патріотів

6
1056

Сьогодні, 20 жовтня, у Дніпрі був запланований круглий стіл сепаратистської партії «Розумна сила», проте патріотично налаштовані активісти не допустили початку засідання посіпак Путіна. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – офісу партії на проспекті Гагаріна.

Витівка не вдалася: сепаратисти з «Розумної сили» накивали п’ятами від дніпровських патріотівТак, представникам «Розумної сили» не вдалося розпочати запланований круглий стіл у Дніпрі. Близько одинадцятої години дня біля офісу партії, на Гагаріна, 63, почали збиратися місцеві активісти, які мали намір запобігти засіданню. Коли партійці побачили молодиків – всі хто встиг, накивали п’ятами, проте всім втекти не вдалося.

Голова обласного відділення «Розумної сили» на Дніпропетровщині Ірина Спіріна перелякалася, побачивши натовп патріотів, та викликала поліцію. Вона хотіла завдяки охоронцям порядку домогтися своєї безпеки та провести запланований захід.

Доводи Спіріної швидко закінчилися і вона хотіла за прикладом своїх однопартійців покинути територію.

Витівка не вдалася: сепаратисти з «Розумної сили» накивали п’ятами від дніпровських патріотівВтеча потерпіла поразку. Активісти Національного корпусу та «Волонтерського центру «Вільна Доля» заблокували виїзд автівки, у якій знаходилася Спіріна.

Над головами молодиків майоріли прапори, в руках вони тримали плакати з написами «Ні сепаратизму!», «Розумна сила – проект ФСБ», «Спіріна – путінська шльондра», «Спіріна – посібник окупантів», і викрикували патріотичні лозунги, демонструючи свій патріотичний настрій і що сепаратизм у Дніпро не пройде.

Як зазначив представник ГО «Рух рільна доля» , окрім засідання учасників обласного відділення «Розумна сила», партійці збиралися провести масову агітацію населення – роздавати листівки та різноманітну атрибутику.

За словами голови правозахисного відділу ГО «Рух вільна доля» Олександра Зеркаля активісти мають на меті не допустити розколу України, якому сприяють партії за типом «Розумна сила».

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі пікетували будинок Ірини Спіріної.

Ольга АНДРОСОВА

6 КОММЕНТАРИИ

  1. Коли вже цих безробітних відморозків-поцріотів почнуть відловлювати та судити за хуліганство? Взагалі стаття нічого не розпалює, наведені блискучі факти та докази ноги Кремля чи ше чогось? А хто фінансує цих посіпак з прапорцями, невже у нікого не виникає таке питання?

  2. Цікаво,а що зробив би Путін,якби у нього ось та виникли,як у нас міста Донецьк та Луганськ,які б захотіли відділитись та влаштувати республіки. Напевно,що вжеб тавно зтер їх з лиця землі ,розстріляв та закинув за грати довічно. Що це за дурня робити республікі з міст сміхота та абсурд. Ми маємо повне право боронити нашу Україну від таких запроданців будь яким засобом. Геть кацапів з України,кому нейметься. Слава Україні!!!!!!!!ГероямСлава!!!!!!!!

    • С первой половиной текста вполне согласна! А вот с “Геть кацапів з України”-не согласна. Украина для чистокровных украинцев?

    • На тормозе что ли? Рассея это прошла еще в 90-х и прекрасно отшлифовала Чечню. Мы же кроме понтов дешевых ни на что не способны. Крым Наш сдали без единого выстрела. И кому тут СЛАВА?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ