Витання народнного депутата України Артура Мартовицьккого зi Святом Воскресіння Христового

0
259

Шановні земляки!
Дорогі парафіяни, браття і сестри!

З почуттям великого духовного піднесення, від усієї душі щиро вітаю вас з Великим і Світлим Святом Воскресіння Христового!
Наші серця знову наповнює радість Свята Великодня, тому що ніякі скорботи та життєві неприємності не можуть затьмарити радість цього найвеличнішого духовного Дня.
Нехай світло Заповідей Господніх проллється в душу кожного, щоб всі ми стали добрішими і милосерднішими, нехай назавжди підуть з сердець наших почуття ненависті й образи, заздрість і злість, а замість цього оселяться в них віра, надія на краще майбутнє, добро, взаєморозуміння та любов до ближнього. А щедрий і велелюбний Господь почує молитви наші та благословить труди кожного українця на користь Батьківщини і рідного краю, дарує всім нам мир в нашій багатостраждальній країні, одностайність і рясну допомогу в добрих помислах і ділах наших.
У дні великого духовного піднесення давайте разом нести Пасхальну радість всім, хто потребує співчуття, знаходиться в скорботі і хворобі.
Щиро бажаю всім вам, дорогі земляки, миру, здоров’я, любові, щастя і добробуту, а ваші серця нехай наповнює всеосяжна пасхальна радість та невичерпна духовна любов!

Христос Воскрес!

З глибокою повагою до кожного з вас
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ