Шановні павлоградці! Щиро вітаю вас з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами!

1
249
Вони завжди уособлюють в собі надії та сподівання на краще, дарують віру у здійснення мрій і досягнення цілей.
Рік, що минає, був роком напруженої роботи в непростих економічних умовах. Пандемія змінила звичний спосіб нашого життя, роботи, навчання. Змусила скорегувати плани та зрозуміти, що найважливіше. А це – людське життя, сім’я, наші діти та батьки.
У кожного з нас свої, особисті новорічні очікування, але наші мрії, наша доля невід’ємні від країни та рідного міста. Ми однакові в прагненні жити в мирі й злагоді в нашому спільному домі. І тільки разом ми зможемо зробити все необхідне, щоб життя в новому році стало краще.
Щира подяка кожному з вас за все добро, що зроблено протягом року, за трудові успіхи, спокій і безпеку, врятовані життя і долі, турботу про дітей та людей похилого віку, за творчі і спортивні перемоги та відверте бажання збільшити славу рідного міста. Спасибі за вашу небайдужість, за те, що ми — одна сильна команда.
Шановні земляки! В останні години року, що минає, відкриємо серця назустріч одне одному, побажаємо щастя тим, хто поруч.
Скажемо найдорожчим людям теплі слова, подякуємо батькам, обіймемо дітей.
Хай Новий 2022 рік принесе всім нам довгоочікуваний мир, міцне здоров’я, стабільність та злагоду.
Бажаю всім веселих, яскравих та радісних Новорічних і Різдвяних свят!
З повагою
міський голова Анатолій ВЕРШИНА

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Наши славные юристы не подсуетились вовремя и не подсказали людям
    как отказаться от “услуг” управляющей компании Промлифтсервис путем отклонения публичной оферты:
    https://www.youtube.com/watch?v=SF41mv3TfUs
    Вовремя это сделано не было, может сейчас еще хоть что то можно предпринять, как думаете юристы Павлограда? Впрочем на Павлоградских юристов надежды мало, или наши юристы не знают того что им положено, или считают что все в этом мире за деньги, но освещения в подъездах многоэтажек и в новом году нету, и никто не собирается заниматься этим и тем более что либо объяснять и отчитываться, с высокой трибуны удобно только поздравлять с новым годом.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ