Вина за срыв водоснабжения Терновки теперь лежит на администрации водоканала Днепр – Западный Донбасс

1
2650

Вина за срыв водоснабжения Терновки лежит на администрации водоканала Днепр – Западный Донбасс, которая устранилась от выполнения своих обязанностей, – об этом сообщается на странице Терновского исполкома в Facebook:

Вина за срыв водоснабжения Терновки  теперь лежит на администрации водоканала Днепр – Западный Донбасс«29 січня 2021 року в приміщенні виконкому Тернівської міської ради відбулася робоча нарада міського голови Тарелкіна В.В. з генеральним директором ПРАТром ПРАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» Вороніним С.А. та керівництвом КП «ТЖКП» щодо подальших узгоджених дій для забезпечення водопостачанням міста Тернівка та вугільних підприємств.

Сторони знайшли порозуміння з питань здійснення тимчасових заходів в найкоротший термін, які б дали змогу стабільно подавати воду на період впливу підробки земельної ділянки, а також можливості заміни пошкоджених ділянок трубопроводу в інших місцях і розпочали підготовку до масштабних ремонтних робіт.

Але, на превеликий жаль, представники постачальника води ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас» проігнорували запрошення прийняти участь в розгляді цього питання, хоча забезпечення водою споживачів – це їх прямий обов’язок. Відповідальність за безперебійну подачу води та зобов’язання своєчасно усувати аварії ДЗД хоче покласти на самих споживачів – КП «ТЖКП», ПРАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» та населення.

Тому готується відповідне звернення до Дніпропетровської облдержадміністрації, яка здійснює управління Державним підприємством «ДЗД», щодо його самоусунення від виконання своїх обов’язків.

Це ще раз підтверджує вислів, що спасіння утопаючих – справа рук самих утопаючих.»

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Пусть Павлоград посмотрит что будет с “ВОДОКАНАЛОМ” когда его эффективные перетянут в Днепр.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ