Тернівчанина відправлять на поліграф, щоб зняти з нього звинувачення у вбивстві

0
337

Тернівським міським судом прийнято рішення про проходження обвинуваченим у вбивстві експертизи на поліграфі. Обвинувачений, через 6 років після скоєння злочину, раптом згадав, що сестра зізналася йому, що це вона вчинила вбивство. Тепер він наполягає на своїй невинуватості.

У матеріалах суду повідомляється, що 3 січня 2017 року приблизно о 23.20 годині обвинувачений, знаходячись в спальній кімнаті в квартирі після спільного вживання спиртних напоїв зі своєю сестрою та її свекром , образ та висловлювання нецензурною лайкою останнього на адресу його сестри, взяв в руки табурет та, умисно завдав не менше двох ударів дерев`яним табуретом по спині потерпілого та одного удару в область лівої скроневої кістки голови останнього. Від нанесених ударів табурет зламався, розлетівшись на бруски.

Обвинувачений зайшов до кухні, де зі столу взяв ножа, та повернувся до потерпілого, який перебував в цей час в спальній кімнаті, та за допомогою ножа завдав останньому не менше 21 удару в ділянки голови, шиї, обличчя, після чого, переконавшись в тому, що останній не подає ознак життя, припинив нанесення ударів.

О 05.00 годині від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер в КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» Дніпропетровської обласної ради».

Під час судового розгляду захисник заявив клопотання про призначення судово-психологічної експертизи з використанням спеціального технічного засобу поліграф, – стосовно обвинуваченого. В обґрунтування захисник зазначив, що допитаний 01.07.2022 в якості обвинуваченого заперечив причетність до спричинення тілесних ушкоджень, від яких настала його смерть.

Обвинувачений повідомив, що коли його разом з сестрою етапували з ДУ «Дніпровська установа виконання покарань №4» до Павлоградського міськрайонного суду для участі в судовому засіданні, остання повідомила йому про те, що це вона спричинила тілесні ушкодження свекру, від яких той помер. На непричетність до спричинення тілесних ушкоджень постраждалому, від яких той помер, вказують наступні досліджені під час судового розгляду докази: покази малолітнього свідка, яка повідомила, що її мати, знаходячись в спальній кімнаті, била ножем потерпілого.

Після спричинення тілесних ушкоджень, вона за допомогою погроз повідомила дочці про те, що вона нікому не повинна розповідати про те, що побачила … ; довідки Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, відповідно до яких зафіксовано неодноразові звернення свекра та жінки з приводу сварок між ними, підозр у викраданні майна. Таким чином, вказані особи перебували між собою в конфліктних відносинах; висновки судово-медичної експертизи піднігтьового вмісту з обох рук обвинуваченого, згідно яких в піднігтьовому вмісті обох рук наявність крові не встановлено, і це в особи яка завдала не менше 21 удару табуретом та ножем потерпілому.

Обвинувачений зазначив, що в період інкримінованих подій він на протязі дня вживав спиртні напої, після о 23.00 годині направився спати, після затримання був оглянутий і результаті такого огляду склали більше 3 проміле алкогольного сп`яніння.

Вислухавши пояснення сторін та інших учасників провадження, колегія суддів прийшла до наступного висновку. З метою перевірки показань обвинуваченого, колегія суддів вважає, що необхідно задовольнити клопотання та призначити заявлену експертизу.

Призначити судову психологічну експертизу із застосуванням спеціального технічного засобу поліграф.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ