Першотравенськ продовжує акцію «Відпрацюй день на підтримку ЗСУ!»

0
258

Перемога України в цій війні проти агресивного сусіда залежить від наших спільних зусиль: бійців ЗСУ, територіальної оборони, волонтерів і т. д. Багато першотравенців героїчно захищають незалежність та територіальну цілісність нашої країни в лавах ЗСУ. І першотравенці дружньо прийняли участь у акції «Відпрацюй день на підтримку ЗСУ!».

Про це пиовідомляється на сайті Першотравенської міськради.

“З метою підтримки захисників з Першотравенська у травні, липні та вересні серед установ і підприємств міста було проведено акцію «Відпрацюй день на підтримку ЗСУ!».

Дякую колективам всіх бюджетних установ міста, медичних закладів, комунальних служб, державних установ, які підтримали мою ініціативу і взяли участь у цій акції!

Спільними зусиллями були зібрані значні кошти, на які були закуплені бронежилети, каски, тактичні рукавички, навушники, одяг, взуття та окуляри, футболки, розкладні ліжка, каремати, захисні сітки, зарядні пристрої та джерела живлення енергії тощо. Все це передано в підрозділи ЗСУ, в яких несуть службу наші земляки.

Продовжуємо працювати! Наша турбота про наших земляків-захисників – це наш вклад у Перемогу!”, – звернулась до першотравенців міській голова Оксана Вінницька.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ