Тернівчанин, який заліз у квартиру померлої, 5,5 років відпочиватиме від волі в колонії

0
333

Схильні до злочинів особи не бояться злих духів чи померлих і грабують, як живих так і мертвих. Так у Тернівці раніше судимий чоловік заліз у квартиру, де померла самотня жінка та вкрав звідти речі. Але його спіймали.  

Як повідомляється в матеріалах Тернівського міського суду 4 липня 2022 року приблизно о 23.30 годині проходячи біля будинку № 10 по вулиці Курська м. Тернівка достовірно знаючі, що в одній із квартир померла жінка, яка в ній мешкала одна, і в квартирі нікого не має, Розраховуючи на те, що в квартирі є великі предмети, які можна викрасти і розуміючи, що сам їх він не зможе винести і йому потрібна допомога, він попросив знайомого допомогти йому винести майно з квартири, при цьому запевнивши останнього в тому, що майно в квартирі належить його померлій бабусі.

5 липня 2022 року приблизно о 00.10 годин він прийшов разом з знайомим до квартири.  Зломав вхідні двері , які були не зачинені на замикаючий пристрій та виніс з квартири на двір пральну машинку «Samsung», вартістю 3700 гривень . Завантажив пральну машинку на заздалегідь приготований ним металевий возик, після чого, разом з викраденим майном, з місця вчинення кримінального правопорушення зник, розпорядившись чужим майном на власний розсуд .

Крім того, 5.07.2022 року приблизно о 09.00 годині, він повернувся до місця вчинення кримінального правопорушення та викрав електричну дриль марки «Startrex», вартістю 426,67 гривень, та праску марки «Saturn» вартістю 200 гривень . Після чого разом з викраденим майном, з місця вчинення кримінального правопорушення зник, розпорядившись чужим майном на власний розсуд .

Обвинувачений в судовому засіданні винним себе визнав повністю, та пояснив, що дійсно вчинив крадіжку :спочатку 04.07.2022 року він викрав з квартири пральну машинку, а потім 05.07.2022 року він викрав дриль та праску. У вчиненому розкаюється, допомагав працівникам поліції у розкритті кримінального правопорушення, з сумою викраденого згоден.

Суд ухвалив:

Визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України та призначити покарання у вигляді 5 років 5 місяців позбавлення волі.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ