Відповідальність має прізвище – Порошенко П.О

3
562

Порошенко думає, що олігархічною змовою він усіх обхитрив і усіх переміг?- пише на своїй сторінці в Fasebook лідер партії “Громадянська позиціяАнатолій Гриценко. Що ніхто не помітив “договорняка” з іншими олігархами задля збереження зручного-тактично Яценюка, власне, збереження контролю над потоками?
Дехто й справді повівся на театральний виступ Порошенка (тіпа з вимогами відставок) і навіть повірив у відродження Президента-державника. Але то лише на кілька годин, після чого знову стало ясно: Президента України як глави держави і державного діяча – не існує.

На Банковій є торгаш, олігарх, “разводящій”, “рєшала”, хто завгодно інший з “понятійного” ряду, але – Президента України там немає.

На Банковій є торгаш, олігарх, “разводящій”, “рєшала”, хто завгодно інший з “понятійного” ряду, але – Президента України там немає.

Після того, що Порошенко витворив з PR-відставкою недієздатного Уряду, він має усвідомити: ніякі яценюки-шокіни-гонтарєві, тим більше кононенки-березенки-свинарчуки нікого вже не цікавлять, з ними все ясно. Відтепер Порошенко П.О. і ніхто інший, особисто, несе і понесе відповідальність за все, що відбувається і чого не відбувається в Україні.

Відповідальність за все: від розвалу Коаліції до недієздатного Уряду, від провалу реформ до штучного обвалу гривні, від захмарних тарифів до придушеного бізнесу, від масового збідніння людей до монополізму олігархів, від прикриття корупціонерів Януковича до корупційних оборудок власної команди, від грабіжницької “реструктуризації” боргів до здачі Путіну Криму і частини Донбасу.
Порошенко переможець? Одноосібно керує геть усім?
Тоді вперед – the winner takes it all – бажаю успіху!

3 КОММЕНТАРИИ

 1. НУ РАЗ ОППОЗИЦИОННЫЙ БЛОК И ВПРАВДУ НЕ ГОЛОСОВАЛ ПРОТИВ ЯЙЦЕНЮХА, ТОГДА…..

 2. «Правый сектор» и УПА анонсируют поход на Киев после 20 февраля. Об этом на совместной конференции заявил один из членов провода с позывным друг Сенсей.

  По его словам, с 20 февраля начнется мобилизация националистов, которые дадут время президенту Порошенко добровольно уйти в отставку, иначе грозят ему расправой.

  «Придет время, когда мы возьмем в руки оружием, придем и скажем: «Порошенко предатель, пошел отсюда. Тебе три дня». А дальше берем пулеметы, автоматы, «мухи» и идем их гнать оттуда…

  20 числа каждый из нас разъезжается по домам и начинает мобилизовать людей. Я не знаю, каким путем – мы не олигархи, и денег нет. Могу сказать, что делаю я для этого – привлекаю бизнесменов, которые являются ангажированными к этой власти.

  Мы собираемся потихоньку – 10, 20, 30 человек по мере возможности, выезжаем сюда, и заявляем свою позицию – импичмент президенту, однозначно, признание АТО войной, освобождение всех политзаключенных, и другие вопросы…

  Мы дадим им три дня, мирно выйдем без оружия… или одни сутки, а дальше возьмемся за оружие, которое получили на востоке, благодаря им. Они нас научили воевать и убивать, и мы будем их убивать, если они не поймут, о чем идет речь», — заявил Сенсей.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ