Шановні шахтарі, працівники і ветерани вугільної промисловості! Від щирого серця вітаю вас професійним святом!

3
120

День шахтаря – це свято представників однієї з важливіших та найнебезпечніших професій світу. Люди, які чималу частину свого життя проводять під землею і ризикують власним життям заради блага та енернонезалежності рідного Західного Донбасу й усієї країни, заслуговують на особливу повагу! Завдяки вашій нелегкій праці в будинку кожного українця тепло і світло.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, нових досягнень у вашій нелегкій, але такій важливій справі, і великого людського щастя! Любові і удачі вам, дорогі друзі!

Особливі слова визнання і подяки висловлюю в цей святковий день ветеранам. Ви були першими, а це завжди нелегко. Спасибі вам за доблесний труд, за видатні рекорди, за впровадження і освоєння нової техніки, за безцінний досвід і виховання гідної зміни! Зі святом!

З повагою, депутат Дніпропетровської обласної ради
Микола Пономарчук

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Павлоградский лошара приходи в kfc! Там вкусно и не дорого! А тебе отсталому ещё и скидку сделают.И не забудь свой долляр, который ты годами собирал.

    • Тупорылому поясняю что такое НЕДОРОГО. Пошел в БТА, взял курицу считай 2 кг за 115 гривнов.. Поколдовал над ней минут десять и в агрегат на 45 минут. Второй день питаюсь. Вот это и есть недорого и 100% гарантия что помои не подсунули. А ты уже приговорило свой желудок к мучительной смерти?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ