Дорогі павлоградці, земляки! Від щирого серця вітаю вас з 235-м ювілейним Днем народження рідного міста!

0
147

Сьогодні Павлоград зустрічає своє свято новими успіхами і досягненнями. Чисте, затишне і зелене місто з кожним роком стає ще красивішим – оновлюються вулиці і міські двори, ремонтуються дороги, реконструюються школи і дитячі сади. Я залюбки підтримую проекти, спрямовані на розвиток міста.

Впевнений, Павлоград являється прикладом для багатьох міст України. Адже він є центром кращого в Україні вугледобувного регіону. Павлоград – це місто шахтарів, будівельників, машинобудівників та хіміків. Воно відоме далеко за межами країни. І це дає вагомі підстави бути впевненим в тому, що у нашого квітучого міста є майбутнє, яке, безумовно, створюємо ми самі!

Спасибі вам, дорогі павлоградці, за працю, за дбайливе ставлення до нашого спільного дому!

Щиро дякую трудовим колективам ДТЕК Павлоградвугілля. Ця компанія являється містоутворюючою для Павлограда. Завдяки її роботі місто постійно розвивається та змінюється на краще.

У цей святковий день бажаю Павлограду стабільності і процвітання, а його жителям – міцного здоров’я, успіхів, щастя, благополуччя, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!

З повагою, народний депутат України VII та VIII скликань
Артур Мартовицький

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ