У веткабінеті “Центр” у Павлограді отримаєте весь комплекс послуг для чотирилапих улюбленців

0
355

Домашні тварини, навіть у наш непростий час, поза увагою таки не залишені. Всім пристойним собакам та кішкам роблять щеплення, водять на обстеження до ветеринара.

У веткабінеті "Центр" у Павлограді отримаєте весь комплекс послуг для чотирилапих улюбленцівВесь комплекс послуг у Павлограді домашні улюбленці отримають у ветеринарному кабінеті «Центр» за адресою вул. Центральній, 21.

Усіх пристойних собак та кішок запрошують відвідати ветеринарний кабінет «Центр». У ветеринарному кабінеті “Центр” допоможуть домашнім улюбленцям.

У веткабінеті "Центр" у Павлограді отримаєте весь комплекс послуг для чотирилапих улюбленцівУ ветеринарному кабінеті “Центр” лікують лагідних кішок та веселих собак. Досвідчений ветеринар Олександра Гуськова, за потреби, проведе огляд тварини та за результатами аналізів призначить лікування. Тут тварина може пройти вакцинацію. Якщо господарі вирішили стерилізувати вихованця чи потрібна інша операція – це теж проблем не складе. Усіх пристойних собак та кішок запрошують відвідати ветеринарний кабінет «Центр».

У веткабінеті "Центр" у Павлограді отримаєте весь комплекс послуг для чотирилапих улюбленцівЗ ексклюзивних видів послуг для тварин:

– ультразвукове чищення зубів;
– чіпування тварини, яка необхідна при вивезенні вихованця за кордон.

Звертатися за тел.: 095-471-26-90

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ