Анатолий Вершина предупреждает об опасности остановки крупных промышленных предприятий в регионе Западного Донбасса

4
1145

Городской голова Павлограда неожиданно выступил с открытым обращением к правительству Украины, в котором говорит  о критической ситуации,  сложившейся в городе из-за спекулятивно низких цен на рынке энергетики.

Как следствие предприятия энергетической отрасли ( в Западном Донбассе это предприятия ДТЭК Павлоградуголь, – ред.) не могут полностью выполнять свои налоговые обязательства. Город может остаться без средств к существованию.

Более того, городской голова указывает на опасность остановки  промышленных предприятий. Об этом Анатолий Вершина сообщает в социальных сетях

« Не дамо залишати Павлоград без коштів для існування!
Мене, як мера 100-тисячного міста, обурює ситуація, через яку можуть постраждати павлоградці.

Незабаром міський бюджет може недоотримати мільйони гривень. Це гроші на утримання соціальної та комунальної інфраструктури, дороги, оплату праці…
Чому так? Через кризу в енергетиці, а саме спекулятивні низькі ціни на ринку електроенергії, багатомільярдні борги перед виробниками електроенергії, ручне управління ринком

ПІдприємства атомної і теплової генерації не лише не мають коштів для проведення ремонтів та підготовки до зими, але вже тривалий час працюють у збиток.
Міський бюджет Павлограда, як і будь-якого іншого міста України, залежний від бюджетоутворюючих підприємств. Тих, які платять значні податки в казну міста. Але вже зараз відомо, що через критичну ситуацію в енергетиці, підприємства галузі, які працюють на території міста, неспроможні повністю виконувати свої податкові зобов’язання. Більше того, якщо ситуація не зміниться, є ризик зупинки цих підприємств. А це – зростання соціальної напруги в нашому місті.
Активно спілкуюся з мерами інших міст, а тому знаю, що в заручниках такої ситуації опинилися не тільки ми, але й мешканці інших громад.
Ми разом маємо не допустити, щоб така ситуація тривала і далі.
Закликаю небайдужих представників громад об’єднатися задля вирішення проблеми.

Закликаю Кабінет Міністрів, Міністерство енергетики, НКРЕКП, ОДА втрутитися в ситуацію, та спільними діями не допустити бюджетну і соціальну кризу в регіонах.
Закликаю усі зацікавлені сторони розібратися в причинах та наслідках кризової ситуації в енергетичній галузі, спільно вирішити їх та не допустити більше ситуацій, які можуть поставити під загрозу життєдіяльність міст».

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Правильно, Анатолий Алексеевич, молодец! Не нужно позволять недорослям рубить сук, на котором курица (я имею ввиду шахты) несёт для города золотые яйца. Только этого выступления мало. Нужно не просто общаться с мерами других городов, а выработать общую позицию в требованиях, в предложениях и в действиях, конечно, совместно со своими избирателями; только уходи из ОПЗЖ, это не твоё, будь ближе к народу, который тебя кормит. иначе, можно подумать, что чем хуже, тем лучше…

    • Куда уж ближе к народу: Павлоград. Выборы в горсовет 25 октября 2020 проголосовадо 38,18 % за ОПЗЖ. Хотят жить как в Луганске и Донецке. ” спекулятивно низких цен на рынке энергетики.” А фамилии этих спекулянтов назвать слабо!

  2. Никопольский судостроительный – закрыли. Толясик: пишите письма, бабушка Топаз Вам в помощь – и из “Недоросля” Фонвизина, и из Салтыкова-Щедрина поможет цитаты подобрать, но ни Ахметов ни ЗЕклоуны таких книжек не читали, а после украинизации будут кадры ещё прекраснее.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ