Хто винен у тому, що неповнолітній велосипедист опинився у реанімації, – розбирається слідство

0
379

У Тернівці триває розслідування ДТП, внаслідок якого неповнолітній велосипедист отримав тяжкі травми.

Хлопчик на швидкості їхав тротуаром і, з’їхавши з нього, врізався в автомобіль, який виїжджав з двору. Закинути водію автомобіля неуважність начебто не можна. Але розгляд продовжується.

Як повідомляється в матеріалах суду,  7.08.2021 року приблизно о 14.25 год. малолітній велосипедист , рухався по тротуару зі сторони вул. Харківська в напрямку вул. Перемоги, м. Тернівка, у місці де тротуар закінчується виїхав на проїжджу частину (прилеглу територію) де врізався в праві передні двері автомобілю SsangYong, останній рухався зі сторони буд. №3 по вул. Перемоги, м. Тернівка виїжджаючи з дворів. В результаті ДТП, велосипедист отримав тілесні ушкодження та направлений до лікарні м. Дніпро.

За даним фактом 08.08.2021 року слідчим СВ ВП №1 Павлоградського РВП ГУНП в Дніпропетровській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12021041400000208 внесені відомості про вчинене кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.286 КК України.

На даний момент проводиться судово-автотехнічна експертиза.

Для завершення досудового розслідування необхідно виконати наступне: повторно призначити судово-автотехнічну експертизу; провести інші слідчі дії, в проведенні яких виникне необхідність, дати оцінку всім зібраним по справі доказам з точки зору їх достовірності, допустимості і достатності та прийняти у кримінальному провадженні законне і обґрунтоване рішення.

Суд постановив:

Продовжити строк досудового розслідування до 08.08.2023 року.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ