Такий романтичний вечір при свічках запам’ятається надовго

0
196

Ми перестали з оптимізмом дивитись на життя. Ми не помічаємо навколишню красу: природу, архітектуру, інтер’єр… А вміти радіти життю необхідно, навіть у наш непростий час.

І для цього не потрібно багато чого. Гарний декор радує не лише око, а й душу. Іноді так не вистачає якихось дрібниць, щоб відчути себе затишно та комфортно у своїй оселі.

Але навіть відсутність світла в квартирі можна перетворити на позитив. Скажімо, влаштувати сімейну вечерю при свічках.

Такий романтичний вечір при свічках запам’ятається надовгоА якщо свічка буде встановлена на унікальний свічник з екзотичними пташками, казковими ельфами, обрамлений квітами та гілочками хвої, то це створить особливу неймовірну атмосферу. Її, без сумніву, оцінять члени сім’ї чи гості, кохана дівчина або дружина, що втомилася від домашніх турбот, мрійниця-дочка чи пустунка-онука. Такий романтичний вечір при свічках запам’ятається довго.

Такий романтичний вечір при свічках запам’ятається надовгоУнікальний декор робить Людмила із Павлограда. Це іграшки з пластифікатора, що не б’ється, свічники, тарілки під цукерки та мандарини, ікебани та інші стильні, оригінальні шедеври ручної роботи. Їх можна придбати як подарунок на свято, на День народження, в якості презента або для себе.

Витончений смак Людмили допоможе будь-якій людині яскраво сприймати красу навколишнього світу.

Завітайте до @mila.studio.decor в Instagram

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ